Fotografium Blog

Son zamanlarda fotoğrafçılık özellikle gençler arasında pek gözde bir hobi. Ama çoğu kişi eline makinayı aldıktan sonra kendini pek geliştirmiyor. Fotografium Blog bu konuda tüm heveslilere yardımcı oluyor ! Bu sene Turkcell Blog Ödüllerinde birinci olan blogda fotoğrafçılık üzerine temel ve teknik bilgiler bulabilir, paylaşınca fotoğrafların nasıl çekildiğine dair bilgi alabilirsiniz. İlgililer mutlaka bu siteye uğramalı ! :)

http://blog.fotografium.com

 Ayrıca kazandıkları ödülü kutlamak amaçlı şöyle de bir duyuruları var :

Fotografium Canon 600D profesyonel fotoğraf makinesi hediye ediyor! Yarışmaya katılarak Canon 600D , Manfrotto tripod ve Kata sırt çantası kazanma şansı yakalayın!
 http://blog.fotografium.com/fotografium-canon-600d-hediye-ediyor/ sayfasını ziyaret ederek yarışma hakkında diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zeze

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Paylaştıklarınız bizim için çok önemli ve yararlı teşekkür ederiz ve Apple Servisi olarak ve başarılarınızın devamını dileriz.